Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár 24. 1. 2009

27. 1. 2009

  24.1.2009

 V tento den v 13 08 hod. nám byl hlasovou zprávou nahlášen výjezd naší jednotky k likvidaci požáru rodinného domu v obci Staré Hradiště. Shodou náhod se jednalo o souseda jednoho z naších členů, takže jsme hned věděli o který dům se jedná a tak odpadlo hledání v mapě. Vyjíždělo okamžitě pět členů naši jednotky ( Kmoníček Pavel, Kopal Jarda, Šebek Jirka, Friede Míla, Vojtíšek Miloš) a na místě byli do osmi minut od vyhlášení poplachu. V tu dobu zahajovali likvidaci požáru kotelny a přilehlých prostor kolegové z HZS Pardubice. Poté přijela ještě jednotka SDH Ráby. Naše jednotka dostala za úkol vypnutí hlavního uzávěru plynu a připojení naší cisterny pro případné doplňování vodou. Naštěstí byl požár zlikvidován v krátkém čase a nebyla ani nutná doprava vody. Majitel se domluvil s vyšetřovatelem, že si vše ohlídá sám a tak byl ve 14 30 hod.návrat na základnu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář