Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítr 1.3.2008

2. 3. 2008

 Obrazek1.3.2008

 Na tento víkend předpovídali meteorologové silný vítr a bohužel se jim jejich předpověď do posledního puntíku vyplnila. Výjezd byl v 11 hodin. První nahlášená událost byla v Brozanech, kde byl vyvrácen velký vzrostlý smrk, který spadl na garáže. Jelikož to bylo mezi domy a ploty, tak nebylo možné strom skácet. Podařilo se sehnat plošinu, která do hodiny mohla přijet. Místo velitel ohraničil páskou. Jeli jsme projet naše obce a zjistit zda nejsou nějaké jiné škody. Po pár minutách nám byla z HZS nahlášena neprůjezdná silnice z Hradiště na Písku směr Hrobice. ZdeObrazek byli odstraněny tři stromy a proveden úklid silnice. Poté jsme se vrátili do Brozan. Z plošiny jsme postupně odřezávali větve a tak po kouskách strom odstranili. Za zajímavost stojí ten fakt, že během té hodiny se strom o dobrý metr víc vyvrátil a hrozil pád přes několik plotů rodinných domů. Poslední tento den jsme likvidovali dva akáty spadlé na telefonní kabel za obcí Brozany. Návrat do hasičárny byl před 15 hodinou. Na zásahu bylo pět členů jednotky. Jelikož  dost z nás mělo na svých domovech práci s opravami střech.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář