Jdi na obsah Jdi na menu
 


   Po delší době se začnou aktualizovat stránky. Bohužel pro velkou pracovní vytíženost nebyl dostatek času...Obrazek

 V klubu Amálka jsme se rozhodli ke stavbě pergoly, která už patřičně slouží k ochránění jak před sluncem, tak před deštěm. Své tesařské dovednosti využili dva bráchové Pepa a Franta Teplý. Samozřejmě k ruce jim bylo hodně a hodně našich členů a všem patří veliké díky.

Obrazek

Jako každoročně jsme pořádali hodně různých akcí, pálení čarodějnic, pomoc mateřské školce při pořádání dětského dne, maškarní rozjezd na začátku prázdnin, čubecké posvícení, závody mopedů a teď nás ještě čekají Svatováckavské závody v požárním sportu. Jak vidíte, akcí je to poměrně hodně, a tak se omlouvám, že jsem nepřinášel aktuálně zpravodajství. Více fotografií přidám do galerie.