Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klub Amálka..

15. 1. 2007

 Klub AMÁLKA

 13. ledna 2006

 Tímto Vám představuji náš klub, který má jméno Amálka. To slůvko náš, ale nelze brát zcela přesně, protože je to objekt obecní, který slouží občanům obce, což je určitě správně.Obrazek A proč o něm píšu na stránkách hasičů? Protože se o tento objekt z 90 procent starají členové Sboru dobrovolných hasičů. Od té doby co vznikl klub, tak se moc věcí změnilo a to určitě směrem k lepšímu. Odpracovali jsme tady stovky hodin dobrovolných akcí, můžu snad říci brigád. Pro naše nejmenší (tedy někdy slouží i těm, kteří už nejmenší nejsou...) bylo vybudováno dětské hřiště, kterému předcházela celková terénní Obrazekúprava a malé hřiště na fotbálek,nohejbal...To sice ještě není ve finálové úpravě, ale to nejdůležitější je hotovo,  je založený trávník. V samotném klubu bylo 13. ledna 2007 doděláno kompletní obložení palubkami a celá místnost dostala zcela nový a určitě hezčí vzhled. Na závěr bych asi měl vyjmenovat ty lidičky, kteří se za toto zázemí nejvíce přičinili, ale já to neudělám. A to proto, že si myslím, že všichni táhneme za jeden provaz a vždy kObrazekdyž je potřeba, tak se sejdeme ve velkém počtu a každý přiloží ruku k dílu, jak jen umí.Takže to poděkování patří všem, kteří kdy pomohli, at' to jsou členi SDH a nebo nejsou. Jen jednoho chlapáka zmíním a udělám tím vyjímku. Je to Miloš Vojtíšek. Všichni ,,naši" asi ví proč Miloš, a kdo neví, tak prostě je to ten, který si to poděkování zaslouží.....

 

Náhledy fotografií ze složky Úpravy u Amálky

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář