Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pomoc paní Lucii

30. 1. 2007

 23. ledna 2007

 Na tento den byl svolán výbor našeho sboru a kromě jiných věcí jsme se dohodli, že pomůžeme paní Lucii. Jestli zatím netušíte o co jde, tak vám to objasním. Sílu orkánu, který měl jméno KYRILL a proletěl přes naší republiku 18 a 19. ledna tohoto roku asi znáte. Na Českolipsku při likvidaci spadlých stromů u obce Slunečná náhlý poryv větru vyvrátil další stromy. Dvěma hasičům se podařilo utéct. Třetího muže, kterým byl Dušan Lipovský, zasáhl kmen stromu a způsobil mu zranění neslučitelná se životem. Kolegové hasiči zřídili pro pozůstalou paní Lucii, která je v osmém měsíci těhotenství konto, na které jsme poslali nemalou částku peněz. I když peníze nikdy nenahradí to co paní Lucie ztratila....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář