Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěžní sezona 2008

17. 11. 2008

 Tímto příspěvkem bych se trochu ohlédl za soutěžní sezónou 2008 v požárním sportu našeho družstva.

 V tomto roce proběhla tak trochu revoluce v reprezentování našeho sboru v soutěžích požárního sportu. To hlavně tím, že se nám podařilo silně omladit soutěžící členy. Tím samozřejmě nechci říct, že naši předchůdci patří do starého železa, to v žádném případě. Odvedli pořádný kus práce a myslím si, že jejich přičiněním dostalo SDH Staré Hradiště v požárním sportu solidní jméno.

 V současné době máme zhruba devět mladších koní, kteří stále stoupající konkurenci snadněji šlapou na paty. Ta letošní sezóna byla hlavně o secvičení vesměs nového družstva, a to i nového uspořádání základny. Důležité je, že to začíná přinášet toužené ovoce v podobě pohárů. Samozřejmě je stále co secvičovat a dostat se pod tu hranici 18 vteřin. Vidím, že by to v příštím roce neměl být problém. Tím bych chtěl poděkovat Vráťovi Kopeckému, který je tak trochu strůjcem a dost se stará o termíny tréninků, závodů atd. Ale samozřejmě všem klukům, protože jak říkám, je to o těch sedmi, kteří se postaví na start...Dále Lukáš Díba Dibelka, kluci Richterovi Lukáš s Tomášem, Lukáš Kmonda Kmoníček, Michal Klempa Klempíř. No a ať to zní blbě, ale čas bohužel nikdo nezastaví, tak trošku starší, Jirka Šeba Šebek no a asi i já, Roman Zelinka. Ne jednou nám samozřejmě pomohli naši předchůdci Miloš Vojta Vojtíšek, Pavel Kmonda Kmoníček, Jarda Kopal, no prostě nerad bych na někoho zapomněl, ale i když postavíme družstvo veteránů, tak si chlapi rádi zaběhnou a zvednou si trochu adrenalinu v krvi..

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář