Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výroční valná hromada 2007

9. 12. 2007

  8.Prosince 2007

 Opět přišlo roční shrnutí naší práce a činnosti SDH Staré Hradiště. Tak jako tradičně byli pozváni hosté, a to z SDH Ráby a SDH Kunětice. Předneseny byli celkové zprávy a to o činnosti sboru, zpráva velitele JSDH, zpráva strojníka, či zpráva o hospodaření SDH. Ještě nežli mělo přijít hlasování o usnesení, proběhla slavnostnější chvíle. Předání čestných ocenění a to za dlouhodobý rozvoj našeho sboru. Oceněni byli: Josef  Teplý, Miloš Vojtíšek, Václav Zelinka, Miloslav Friede, Jaroslav Kopal, Pavel Kmoníček(pro nemoc přebral jeho syn Lukáš Kmoníček), Roman Zelinka, a David Kmoníček. Po té byla předána medaile za dlouhodobou práci pro sbor dobrovolných hasičů a to pro Pavla Vrátila. Po ukončení samozřejmě nechybělo občerstvení v podobě výborného gulášku od Jirky Šebka a další a další dobroty.

 

Náhledy fotografií ze složky Výročka2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář